İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI

 

 

•    Sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde değişim ya da iade yapabilirsiniz. Faturası ile birlikte orijinal kutusu bozulmamış, kullanılmamış ve eksiksiz olarak size iletilen formu doldurarak
YURTİÇİ KARGO firması ile kargo ücretinin ödemesini yapmak koşuluyla tarafımıza gönderebilirsiniz Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.
•    Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde müşteri destek hattına bildirebilirsiniz
•    Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade ve değişim işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler için işlem yapılamamaktadır İade faturası, kargo tutarı dahil edilmeden düzenlenmelidir.
•    Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra; iade ve değişim koşullarına uygun olması durumunda kargo tutarı düşülerek ücret iadesi ya da değişim işleminiz yapılacaktır. İade ettiğiniz ürünlerin toplam tutarı, ödeme sırasında kullandığınız kredi kartınıza geri ödenir. Ödemenizi havale ile gerçekleştirdiyseniz, hesap bilgilerinizi iade formu içerisine ekleyebilir ve ücret iadenizin bu hesaba yapılmasını talep edebilirsiniz İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 3 ile 10 iş günü içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece müdahale edilememektedir.

ONLİNE MÜŞTERİ DESTEK 
Mail: [email protected]
Tel: 0 532 238 44 06
İade Adresi: Şafak tepe mah. Plevne cad. No:92 Mamak /ANKARA (Depo)

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR