KURUMSAL

 

 

ÇELİKAY ENDÜSTRİYEL MAKİNE SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1968 yılında kurulmuş olup 50 yılı aşkın süredir endüstriyel mutfak ürünleri satışı, imalatı, zücaciye ve perakende mutfak eşyaları mağazacılığı yapmaktadır. 2000 yılında 6.000 m² Showroom ile ev eşyaları marketi ve 4.000 m² lik alanıyla endüstriyel ürünler satışı ile birlikte toplam 10.000 m²’lik mağazamız ile endüstriyel mutfak sektöründe öncü kuruluş olmaya devam etmektedir.

‘Eviniz için her şey’ Sloganını benimseyerek evinizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz elektronik, beyaz eşya, küçük ev aletleri, zücaciye, ev tekstili gibi geniş ürün kategorileri ile müşterilerine en çok güven duyulan dünya markalarını tek bir mağazadan ulaşabilme kolaylığı sunmaktadır.

2020 yılında kurulan ÇELİKAY KİMYA VE BOYA SANAYİ TİCARET A.Ş. olarak tüm Belediyelerin ve İl Özel İdarelerinin her türlü Trafik İşaret Levhaları, Yol Çizgi Boyaları ve Cam Küreciği ve Akaryakıt Numune Şişesi alımlarında Kırşehir ilimizde açılmış olan fabrikamızla tüm taahhüt işleri devam etmektedir.

2023 yılında yaptığımız büyük yatırımlardan ÇELİKAY MOTOR olarak MONDİAL, CF MOTO, TVS ve YUKİ markalarının bayiliğini alarak motosiklet satış sektöründe hizmet etmekteyiz.

     ÇELİKAY ENDÜSTRİYEL MAKİNE SANAYİ VE TİCARET A.Ş

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR